Kdo jsme?

Nemovitosti a investice do nich jsou to, co nás baví. Rádi v našem týmu přivítáme i vás!

Naší vizí je být nejlepším poradcem a správcem nemovitostí, který usnadňuje budoucím rentiérům nakupovat a pronajímat byty s nadprůměrným výdělkem.

Přidejte se k našemu týmu specialistů v Praze

"Hledáme lidi, kteří jsou flexibilní a nadšeni do své práce. Lidi, kteří se chtějí hodně naučit a posunout svůj život o úroveň dál. Dáme vám spoustu nových možností – stačí nás jen přesvědčit, že skutečně chcete." – Ing. David Bureš, Ředitel společnosti Bureš & partneři

Přidat se
Kdo jsme?

Co u nás najdete?

 • Partu nadšenců, kteří táhnou za jeden provaz.
 • Neformální a velmi přátelskou atmosféru.
 • Fair play přístup – na tom si zakládáme.
 • Komorní prostředí a práci v týmu, kde se všichni znají.
 • Možnost vyrůst spolu s firmou.
 • Pravidelné vzdělávání a inovace.
 • Dbáme na work & life balance.
 • Příjemné kanceláře s výhledem na Pražský hrad a velikou terasu jako stvořenou pro letní grilovačky.
Přidat se
Co u nás najdete?

Příběh Davida, zakladatele společnosti

Je to již 24 let, co jsem začal podnikat, a od prvního momentu jsem věděl jednu věc – samotná cesta je cíl. Business mě prostě baví a moje energie postupně začala přitahovat další lidi z rodiny a okolí. To byl počátek naší rodinné firmy. Ale naše firma není jen o rodině, je hlavně o týmu. O perfektně sehraném týmu, kde hrají špičkoví hráči to nejlepší, co dokáží a to s jediným cílem – dostat našeho klienta do cíle. Tedy k nekonečné finanční rentě. Klienti nekupují jen nemovitosti, kupují si svou budoucí finanční nezávislost. Pokud nám chcete pomoci změnit budoucnost našich klientů, zapojte se do našeho týmu a dejte do toho všechno.

Příběh Davida,

Seznam volných pozic

Obchodník – oblast investičních nemovitostí

Zeptali jsme se našich kolegů na to, čeho si nejvíce cení na práci v naší firmě.
Tady máte příběhy některých z nich:
Michal Šimoník – Úvěrový specialista

Líbí se mi to, že neustále rosteme, neusínáme na vavřínech a neustále něco vylepšujeme, hodně digitalizujeme. Líbí se mi, že můžu pracovat odkudkoliv. Pokud je práce dobře odvedená, tak je jedno, odkud ji udělám. Vzhledem k mému relativně častému cestování to rád využívám.

Baví mě to nasazení našich lidí a atmosféra, kterou tady máme. Ve firmě panuje důvěra, lidi si tady navzájem věří a posouvají firmu dál. Uvědomuji si, že jen v dobrém týmu je možné dojít daleko. A to se nám daří.

Líbí se mi, jakým lídrem David je. Jde nám příkladem a my jdeme za ním. Má všechno promyšlené, je o 10 kroků napřed. Skvěle ho doplňuje i jeho brácha Michal.

Taky mě baví to, že u nás funguje otevřená komunikace, člověk může říct svůj nápad anebo názor. David to dokonce podporuje, aby lidi v týmu přicházeli s nápady na zlepšení. Pokud člověk chce ve firmě zůstat a posouvat ji dál, tak má tady veliký prostor.

Vždycky jsem si přál pracovat ve firmě, kde budu mít hodnotu (nechtěl jsem být jen kapka v moři). A tady to tak mám. David nás nechává být součástí značky.

Lucie Körnhauserová – Zástupce manažera oddělení pronájmů

Baví mě osobní rozvoj, který tady mám. Líbí se mi, jak se tady neustále posouvám, možnosti kariérního růstu jsou tady opravdu veliké. Jsem ráda za skvělý tým, ve kterém jsme si všichni sedli a vzájemně spolupracujeme. Baví mě i spolupráce s dalšími týmy, neustále promýšlíme nové věci a vše se stále posouvá, což je další věc, která mě tady baví. Stále děláme něco nového, snažíme se naši práci co nejvíce automatizovat a neustále vše vylepšovat a zjednodušovat, což je super.

Líbí se mi, že se firma neustále rozvíjí a taky to, že si dáváme stále nové a větší cíle. David je lídr, který se nás snaží neustále posouvat.

Taky u nás dobře funguje flexibilita – když si to člověk umí dobře naplánovat, tak je tady možné skloubit školu i práci.

Líbí se mi i zázemí firmy, naše kanceláře s krásným výhledem na Prahu, dobrá dostupnost a taky to, jak se o nás firma stará v podobě firemních akcí anebo třeba toho, že tady máme pravidelně 2x týdně ovoce. :-)

Vojtěch Stránský – Manažer oddělení přípravy nemovitostí

Baví mě rychlost růstu firmy a taky možnosti, které firma nabízí lidem, ve kterých vidí potenciál. Já jsem se ve firmě hodně posunul a vybudoval si tady vlastní tým řemeslníků a dalších kolegů, se kterými připravujeme byty k pronájmu. Líbí se mi i naše heslo "Inovuj nebo zemři". V tom se nacházím a každý den se tady učím něco nového. Mám rád i naši firemní cílevědomost. Tím, že jsem celoživotní sportovec, tak mě baví ten spirit sportovního ducha, kdy máme velké cíle a jdeme si za nimi úplně stejně jako ve sportu.

Taky oceňuji férový a upřímný přístup, který tady je. David je navíc lídrem, který jde týmu příkladem – jak svým pracovním zápalem a přístupem, tak i tím, že dokáže pomoct, i když je zrovna busy. Na nic si nehraje a je velmi otevřený zpětné vazbě a nápadům na zlepšení fungování firmy. Oproti korporátnímu způsobu řízení je to příjemná změna.

Více názorů na to, jaké to je pracovat v naší firmě, najdete na našem profilu na Atmoskopu.

Máte jakékoliv dotazy? Neváhejte nás kontaktovat.

Zaujala vás některá z nabízených pozic?

 • Pošlete nám svůj životopis spolu s alespoň krátkým motivačním dopisem na e-mail kariera@buresapartneri.cz
 • V předmětu e-mailu uveďte název pozice
 • Budeme vás následně co nejdříve kontaktovat


Nenašli jste vhodnou pozici, a i přesto máte zájem o spolupráci?

Pošlete nám svůj životopis spolu s informací o jaký typ spolupráce byste měli zájem.