O mně – Nemovitosti na investice

O mně

Mou specializací
a vášní jsou investiční nemovitosti

Vysoká kvalita a spolehlivost služeb. Důvěryhodnost. Velký tržní přehled. Propojení více oborů, čímž klient získává velkou konkurenční výhodu. Vytvářím klientům řešení, o kterých ani nemají tušení, že existují.


Kdo je David Bureš?

Finanční a realitní specialista. Již od doby studia ekonomie na vysoké škole před 18 lety, patří mezi špičku odborníků v hypotečním poradenství.
Posledních 12 let své znalosti a zkušenosti propojuje s investičními nemovitostmi a podílovými ETF fondy. Propojení těchto dvou oblastí studoval v Londýně u specializovaných, realitně investičních firem. Vše zakončil v roce 2016 složením náročné mezinárodní zkoušky EFA (European Financial Advisor). Za dobu své práce získal mnoho ocenění od bank a především velké uznání od svých klientů.


Mnoho mých klientů potřebovalo zafinancovat byt na krátkodobý pronájem. Viděl jsem celý ten proces od úplných začátků. Finanční rozdíl mezi krátkodobými a dlouhodobými pronájmy v této oblasti je značný. Proto jsem se začal o věci zajímat do hloubky.

Kdo je však mimo kancelář?

David je vášnivý cyklista a běžec. V roce 2014 byl v prvním českém týmu, který zdolal nejtěžší vytrvalostní nonstop závod světa - americký RAAM, (přečtěte si článek ve FORBESU zde). Také je táta dvou malých dětí a především dlouhodobě nejúspěšnější finanční specialista ve společnosti Fincentrum.

Stáhněte si příručku:
"Jak investovat do nemovitostí na AirBnB pronájem"