Silvestrovská noc přes AirBnB – Nemovitosti na investice

Silvestrovská noc přes AirBnB

2.000.000 hostů využilo na Silvestrovskou noc ubytování přes AirBnB. Na Silvestra oslavilo AirBnB kromě příchodu Nového roku také rekordní počet hostů, ubytovaných na konkrétní noc. Téměř 2.000.000 lidí se ubytovalo na poslední noc v roce přes AirBnB. To je téměř dvojnásobek, pokud porovnáme počet hostů s rokem 2016 a nárůst 1400x proti roku 2009.

Těch 2 miliony lidí bylo z 200 různých zemí světa a cestovali do téměř 200 různých zemí a teritorií po celém světě. Nejvíce poptávané jsou tradičně Spojené státy americké, následované Francií, Austrálií, Španělskem a Velkou Británií.

Nejlépe si vede New York

Z měst si nejlépe, jako vždy, vede New York, který byl cílem asi 55.000 hostů, dále pak Londýn, Tokio a Řím.

Průměrná cena byla celosvětově pro Nový rok 95 USD za noc. Jen hostitelé v New Yorku si během této jediné noci přišli dohromady na 32 milionů dolarů a v Londýně na 21 milionů dolarů. Dohromady hostitelé v 5 nejvíce poptávaných městech vydělali více než 90 milionů USD.

Nárůst hlásí Havana, Queenstown, Las Palmas na Kanárských ostrovech, Fukuokashi a Cancun.

New York jako destinace č. 1 pro oslavu Nového roku asi nikoho nepřekvapí. Jaká místa ale získávají na oblibě? V loňském roce rostla popularita Kuby, Nového Zélandu, Japonska, Španělska a Mexika – pro ubytování na Silvestra. Největší nárůst proti roku 2015 zaznamenala Havana, Queenstown, Las Palmas na Kanárských ostrovech, Fukuokashi a Cancun. 

Připravte se na zážitky s AirBnB

Nově teď přichází AirBnB se zážitky. V současné době jich nabízí již více než 500 a každý den přibývají další. Cestovatelé mohou trénovat s olympionikem v Havaně, kreslit tradiční nihonga v Tokiu nebo být součástí jazzové scény v desátém obvodě v Paříži

Leave a Comment:

Leave a Comment: