Nové hodnocení – Nemovitosti na investice

Nové hodnocení

Nedávno zavedlo AirBnB nový způsob zadávání hodnocení. A to hodnocení od hostů směrem k hostitelům. Dříve hosté zaškrtávali počet hvězdiček a pak mohli nakonec napsat své celkové slovní hodnocení. Hostitel pak dostal zprávu, že třeba v čistotě získal jen 4 hvězdičky, ale už nevěděl přesný důvod. To je teď jiné.

 

Co je nového?

 

Hosté i nadále zadávají svá hodnocení pomocí hvězdiček. Jakmile ale vyplní méně než 5, tak se jim automaticky rozbalí další nabídky, aby své hodnocení upřesnili. Pokud si tedy vezmeme jako příklad tu čistotu, tak pak dostanou na výběr: hmyz, podlahy a koberce, prach, sprcha, pachy, koupelna, kuchyň, ručníky a ložní prádlo. Toto je informace jen mezi hostem a hostitelem. Není tedy veřejná. Ale hostitel se tímto způsobem dozví, co může zlepšit.

 

A jaké jsou výsledky? 

 

Tento nový způsob hodnocení je výhodný pro obě strany. Hosté mohou jednodušeji sdělit své hodnocení. A hostitelé zase vědí, na co přesně se mají zaměřit. Pravdou je, že od té doby, co byla zavedena tato nová hodnocení, tak hostitelé získali 3x více osobních komenářů v případě, že obdrželi méně jak 5 hvězdiček. Takže mají mnohem více informací, jak se mohou zlepšovat.

 

 

 

Leave a Comment:

Leave a Comment: