Co nabízí AirBnB – Nemovitosti na investice

Co nabízí AirBnB

Většina lidí zná AirBnB jako místo, kde si může zarezervovat ubytování. Je to jiné, než hotel – více autentické, osobní, zajímavé. A velice často i levnější. Ale na podzim 2016 začala tato platforma nabízet i další, velice zajímavé služby – zážitky a místa. Další služby mají v blízké době následovat.

Co jsou zážitky?

To je v podstatě cokoliv zajímavého, co se dá v daném místě zažít – třeba hledání lanýžů v Toskánsku, noční život v Havaně, nebo proniknout do správné přípravy kávy v San Franciscu. Vždy je to zážitek s místním specialistou, který danou aktivitu provozuje a chce předávat své nadšení dál. Každý zážitek je pevně svázaný s daným místem a s konkrétním člověkem. Na podzim 2016 nabízelo AirBnB přes 500 zážitků a další přibývají každým dnem.

Objevte zajímavosti, které nejsou v klasických průvodcích

Další novinkou jsou místa – průvodce, aplikace na setkávání se s dalšími lidmi a audio průvodce. Je to nekonečný seznam tajných zákoutí a oblíbených místních podniků, které doporučuje místní komunita.  Díky těmto tipům můžete objevit zajímavosti, které nejsou v klasických průvodcích. Je to pro cestovatele, kteří chtějí zažít atmosféru daného místa a chtějí vidět místo očima „domorodců“. 

Leave a Comment:

Leave a Comment: