10 Novoročních předsevzetí, které půjdou snadno s AirBnB – Nemovitosti na investice

10 Novoročních předsevzetí, které půjdou snadno s AirBnB

Všichni to známe. Ještě v prosinci si říkáme, že od ledna všechno změníme – budeme více sportovat, zdravě jíst, zhubneme, nebudeme se stresovat,….. Ale leden je bohužel také známý tím, že většina našich předsevzetí se stává minulostí. Poradíme Vám, jak Vám může AirBnB pomoci.

 

 

  1. Budu více sportovat. Pokud si vyberete při cestování třeba tento byt v Londýnské věži, tak Vás to k pohybu přímo donutí. V tomto jediném bytě mají více jak 250 schodů. Takže si zacvičíte jen tím, že budete byt procházet.
  1. Snížím svoji váhu. Snižování váhy nikdy nebylo jednodušší. Vyrazte do jižní Indie. Tam je zemský povrch nejnižší, a to má negativní vliv na gravitační sílu. Takže tam budete určitě vážit méně. Jeďte to vyzkoušet.

 

  1. Budu se vyhýbat stresu. Na AirBnB si můžete třeba zarezervovat pobyt v korunách stromů, nebo jeďte surfovat na Bali nebo jezdit na koních na Kubu.

 

  1. Budu pít méně alkoholu. Třeba lidé v Norsku jsou velmi šťastní. A je to i tím, že zimu si užívají, místo toho, aby se před ní schovávali. Pronajměte si třeba tuto chatu.
  1. Budu méně kouřit. Jeďte třeba do Bhutanu, kde je kouření zakázané.

 

  1. Zkusím něco nového. AirBnB nabízí nepřeberné množství zážitků po celém světě – naučte se vyrobit dřevěnou lžíci, jak to dělají v Japonsku, poznejte pravé argentinské tango, nebo se naučte surfovat v Kalifornii.

 

  1. Budu žít zdravěji. Pronikněte do tajemství japonské kuchyně, která je uznávaná jako jedna z nejzdravějších na celém světě. Můžete tam bydlet třeba v tomto domově na pláži a k tomu každý den cvičit jógu.
  1. Budu trávit více času s rodinou. Dospělí si užijí třeba víkend v italských Dolomitech a děti mohou pozorovat dojení krav a výrobu jogurtů.
  1. Budu žít současností. Pokud strávíte několik dní v tomto obydlí v Gruzii, tak Vás to donutí položit telefon a dobít si své vlastní baterky.
  1. Budu méně utrácet a více šetřit. Jeďte do bulharské Sofie – tam jsou životní náklady nejnižší z celé Evropy.

 

Ale hlavně cestujte a užívejte si život!!!!

Leave a Comment:

Leave a Comment: